Firma MAG móda Plus vznikla v roku 1992 a od svojho založenia s úspechom dodáva do maloobchodných prevádzok, butikov a obchodných domov na celom území Slovenskej republiky široký sortiment dámskej konfekcie. Pred pár rokmi rozšírila svoje pole pôsobnosti aj do Českej republiky. Firma MAG móda Plus exkluzívne zastupuje značky Top Secret, No Secret a Karin Hertz,KOOI na slovenskom a českom trhu. Všetok tovar sa nesie v znamení kvalitného vypracovania, moderných materiálov a strihových riešení v súlade s aktuálnymi módnymi trendmi. Postupne sa sortiment rozšíril a obohatil tak, aby saturoval potreby rôznorodého trhu a uspokojil potreby majiteľov obchodov s mladou módou, módou určenou moletkám a odevmi na spoločenské príležitosti. V sortimente sú zastúpené dámske blúzky, tuniky a košele, dámske a dievčenské tričká, dámske šaty a kostýmy, bavlnený program, dámske a dievčenské pulóvre a svetre. Veľkou devízou firmy MAG móda Plus je rozsiahle veľkostné zastúpenie ponúkaných kolekcií. V súčasnosti dokážeme uspokojiť zákazníkov vo veľkostných skupinách 36 - 60. MAG móda Plus reagovala na dlhoročný nedostatok modernej konfekcie pre moletky. Naša kolekcia pre ženy, ktoré potrebujú väčšie konfekčné veľkosti (44-60), je veľmi mladistvá, variabilná a dobre kombinovateľná. Kolekcie určené moletkám sa obmieňajú 6-krát do roka, objednať si ich môžete na výstavách alebo priamo v showroome na Rybárskej ulici č. 71 v Senci. MAG móda Plus srdečne očakáva všetkých záujemcov o kvalitné a módne oblečenie, ktoré si vďaka módnemu strihu a prevedeniu neustále získava množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov.

 

Dnes u nás nakupujú:

 

  • majitelia obchodov s mladou módou

  • tričká, bluzóny, blúzky, šaty, kostýmy, tuniky, pulóvre a svetre s módou určenou moletkám

  • blúzky, šaty, kostýmy, sukne, pulóvre a svetre až po konfekčnú veľkosť 60 s odevmi na spoločenské príležitosti 

  • šaty, kostýmy, blúzky, topy a tuniky na svadby, stužkové, promócie, plesy a iné spoločenské príležitosti

  • šály, čiapky a rukavice, kabelky a iné doplnky.

 

V našich možnostiach je zabezpečenie jednotného pracovného oblečenia pre zamestnancov firiem, napr. finančných inštitúcií, súkromných bezpečnostných služieb, cestovných kancelárií, obchodných zariadení, hotelov a podobne. Veľkou devízou a nespornou výhodou produktov MAG módy Plus je častá obmena, malé série jednotlivých druhov tovarov, krátky čas od objednávky tovaru po jej naplnenie. Našim odberateľom poskytujeme možnosť včasného zabezpečenia tovaru pred nadchádzajúcou sezónou (napríklad kolekcia jeseň-zima 2014 sa objednáva už na jar 2014), ako aj výber z tzv. krátkych kolekcií, pri ktorých sa tovar dodáva prakticky okamžite, respektíve v priebehu 2 - 4 týždňov. Aktuálny sezónny tovar sa dá nakúpiť okamžite vo veľkoobchodnom sklade alebo priamo z auta u obchodného zástupcu firmy.

 

Tovar z aktuálnych kolekcií sa dá objednať na výstavách Styl-Kabo a počas firemných dní, ktoré sa konajú dvakrát ročne Košiciach a v prevádzke v Senci.